טבעונות, אורח חיים שאינו כולל את כל המוצרים מן החי, תופסת תאוצה בישראל וברחבי העולם, ועם הגישה החדשנית לטכנולוגיות ייצור מזון, מגמה זו בולטת במיוחד בקרב הדור הצעיר. ככל שיותר משפחות מאמצות אורח חיים טבעוני, החשיבות של מתן אפשרויות מזינות וצמחיות לילדים מעולם לא הייתה גדולה יותר.

באתר של חברת Creative Pea, החברה המובילה בתחום התזונה הטבעונית בארץ, תמצאו שפע מידע על אפשרויות תזונה טבעונית לילדים, מבוגרים, ספורטאים, ואפילו לאוכלי בשר שמעוניינים לעבור לתזונה שמבוססת על תחליפי חלבון צמחיים.

מתוך הכרה בביקוש הגובר לאפשרויות תזונה מבוססות צמחים, המשימה שלנו היא ברורה: להציע חלופות איכותיות, מזינות וטעימות למזונות רגילים מהחי, תוך התמקדות ברווחתם של הילדים.

מהי תזונה טבעונית?

תזונה טבעונית כוללת מזונות על בסיס צמחי כולל דגנים כמו אורז, שיבולת שועל וחיטה, קטניות כגון חומוס, פולי סויה ועדשים, יחד עם מגוון ירקות, פירות, זרעים, אגוזים ושמנים צמחיים. מומלץ למקד את התזונה הטבעונית לילדים בשילוב המוצרים של חברת Creative Pea, עם המרכיבים האלה, וליצור מנות כמו תבשילים, קציצות ללא בשר ומרקים.

באתר החברה תמצאו מגוון מקורות חלבון לטבעונים כמו המבורגרים ונקניקיות ושפע מאכלים איכותיים אחרים, שמציעים ערכים תזונתיים הולמים, לצד היתרון החשוב של קלות ההכנה.

למה לבחור בתזונה טבעונית?

בחירה בתזונה טבעונית שמבוססת על קו המוצרים של Creative Pea, מובילה לשפע יתרונות, כולל יתרון ההגנה על הסביבה ושמירה על רווחת בעלי החיים, מכיוון שייצור בשר ומוצרי עופות ודגים דורש יותר מים ואדמה, מה שתורם לפליטות גבוהות יותר של גזי חממה, הגורמים לשינויי אקלים.

קו המוצרים של Creative Pea מבוסס על חלבון אפונה, שהוא תמצית של האפונה המוכרת,כך שזהו חומר גלם ידידותי לסביבה ומלא בחומרים מזינים שחשובים לגדילה והתפתחות של ילדים.

מגוון תחליפי הבשר, העופות והדגים, ושפע מתכונים לטבעונים שתמצאו אצלנו מתאימים לשילוב קל ונוח במנות מוכרות, כך שילדים יוכלו לאכול את הארוחות האהובות עליהם ללא פשרות. המחויבות שלנו היא מעבר לתזונה, מכיוון ששיווק מוצרים טבעוניים תורם באופן פעיל לעולם שמתחשב בסביבה וחומל על בעלי החיים, וזהו שיעור חשוב לדורות הצעירים.

חשיבות חלבון בתזונה טבעונית

חלבונים, מרכיבים חיוניים בתזונה, מורכבים מחומצות אמינו, שהן אבני הבניין של החלבון. ישנן 21 חומצות אמינו, וביניהן 9 חיוניות, כלומר אינן יכולות להיות מיוצרות על ידי גוף האדם ויש לקבל אותן דרך התזונה. חלבון נחשב שלם אם הוא כולל את כל 9 חומצות האמינו החיוניות.

תזונה טבעונית לילדים צריכה להיות מבוססת על מקורות חלבון ממזונות צמחיים, כמו חלבון אפונה, לצד השילוב של מקורות חלבון שונים כדי ליצור פרופיל חלבון מלא. קטניות הן בחירה מצוינת, במיוחד סויה, שהיא חלבון מלא על בסיס צמחי נדיר. קטניות אחרות כמו שעועית, עדשים וחומוס הן גם אפשרויות טובות.

דגנים, במיוחד דגנים מלאים כמו חיטה (כולל סייטן וגלוטן), שיפון, כוסמין, שיבולת שועל, שעורה, אורז מלא, תירס וקינואה, יחד עם מוצרים המבוססים על דגנים כמו בורגול וקוסקוס, תורמים לצריכת חלבון.

הרפתקאות קולינריות יצירתיות לחיך צעיר

ילדים הם אכלנים הרפתקנים, ובהתאם, קו המוצרים שלנו מעודד חקר קולינרי, ומציע מגוון מרקמים וטעמים שמתאימים לחיך צעיר. כך, למשל, תוכלו למצוא באתר החברה תחליף עוף על בסיס חלבון אפונה CHICKENFREE, או תחליף דג על בסיס חלבון אפונה FISHFREE, לצד היצע שלם של מוצרים ידידותיים לילדים שזוכים גם לאישור ההורים.

אחד האתגרים של תזונה נכונה לילדים הוא התמודדות עם ארוחות הצהריים המוגשות במזנונים של בתי הספר ובמסיבות ימי ההולדת והאירועים הרבים. לכן כשאתם אורזים לילדיכם ארוחת צוהריים לבית הספר, שמבוססת על מוצרי מזון שאתם בטוחים באיכות שלהם, אתם מוודאים שילדיכם אוכלים תזונה נכונה.

מגוון המתכונים שתמצאו באתר יאפשרו לכם לתכנן מראש את ארוחות הילדים, עם חלופות נגישות וקלות להכנה, ללא צורך בהפשרה, ובהתאמה לטעמים ולהעדפות של הילדים.

תזונה טבעונית לבני נוער

מתבגרים הם אוכלוסייה חשובה שיש לקחת בחשבון כאשר מתייחסים לתזונה טבעונית, וניתן להדריך אותם לבחירות נכונות, כדי לחנך אותם לאורח חיים מודע לסביבה ולחמלה על בעלי החיים. באתר החברה תוכלו למצוא גם מוצרי טבעונות לספורטאים שמתאימים למתבגרים פעילים, עם קו מוצרים שתומך בביצועים הספורטיביים שלהם.

כמה מסקנות לסיום

התפקיד של Creative Pea בתחום תחליפי החלבון הטבעוניים ובמיוחד בתחום תזונת הילדים, הוא ליצור קו מוצרים מגוון שמתאים גם למבוגרים, ספורטאים, טבעונים ותיקים או חדשים, או לכל אדם שמעוניין לעבור לתזונה טבעונית.

החשיבה שמנחה אותנו היא טיפוח מודעות לטבעונות, הגנה על איכות הסביבה וחמלה על בעלי חיים, ובכך לטפח עולם מודע ואתי יותר.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר החברה ולבחור את המוצרים שמתאימים לכם, ולהתרשם משפע המידע המוצג באתר, ומכמה מתכוני שף טבעוניים שיאפשרו לכם להכין בקלות ובנוחות, ללא צורך בהפשרה או ביצוע מורכב, את המנות שאתם וילדיכם אוהבים.

המומחים של Creative Pea עונים על השאלות הנפוצות שלכם

מה הופך חלבון אפונה לחלופה מתאימה בתזונה טבעונית לילדים?

חלבון אפונה ידוע כחלופה מצוינת בתזונה טבעונית לילדים בשל תכולת החומרים התזונתיים הגבוהה שלו. הוא מספק חומצות אמינו חיוניות הנחוצות לצמיחה והתפתחות, עשיר בברזל וסיבים, וניתן לעיכול בקלות, ובניגוד לחלבונים מהחי, חלבון אפונה הוא היפואלרגני.
חברת Creative Pea משווקת מוצרים טבעוניים שיש בהם את כל יתרונות התזונה הנכונה לילדים, עם התאמה לטעמים האהובים עליהם.

איך אפשר לוודא שילדים יתחברו למוצרים האלה?

מתמקדת בהתאמת תחליפי החלבון הטבעוניים שהיא משווקת, לטעמים שהם ידידותיים לילדים ומתאימים להם מבחינת צרכים תזונתיים. קו המוצרים מבוסס על יצירת מרקמים וטעמים מוכרים שילדים אוהבים, כמו נאגטס, המבורגרים ודגים שעשויים מחלבון אפונה.
המוצרים שלנו מתאימים לשילוב בקלות בארוחות משפחתיות, כך שילדים יוכלו ליהנות מהמנות האהובות עליהם שיוגשו להם בגרסה הצמחית. בגישה זו, המעבר לתזונה טבעונית יתבצע בקלות ובידידותיות בהתאמה להעדפות הילדים.

איך החברה תורמת להגנה על הסביבה באמצעות מוצריה?

תורמת לסביבה באמצעות שיווק מוצרי מזון צמחיים שאין להם השפעה שלילית על הסביבה, כמו שיש למוצרי בשר ועופות רגילים, מכיוון שחלבון אפונה דורש פחות מים ואדמה לייצור ויוצר פליטת גזי חממה נמוכה יותר.
כך שעם הצגת חלופות תזונה טבעונית לילדים, החברה מסייעת בהפחתת הביקוש הכולל למוצרים מבוססי בעלי חיים, ובכך תורמת את תרומתה להגנה על הסביבה.

לא קשה להכין ארוחות טבעוניות?

הכנת ארוחות טבעוניות קלה הרבה יותר מהכנת ארוחות בשריות או ארוחות של עופות ודגים, מכיוון שעם המוצרים של Creative Pea אין צורך בהפשרה ואין הוראות הכנה מורכבות, כך שהכנת הארוחות משתלבת היטב בשגרת החיים.
אפשר גם להכין מבעוד מועד ארוחות שמבוססות על תחליפי בשר לטבעונים, ולשלב אותם עם כמה מוצרים פשוטים להכנה כמו ירקות ושעועית, שלא לוקח הרבה זמן להכין אותם, ומכיוון שרוב המרכיבים בתזונה טבעונית הם פשוטים, הילדים יכולים אפילו לעזור בהכנת הארוחות שלהם.

 

כתיבת תגובה