שירותי E-POST

  1. בבעלותה של חברת HFD שליחויות ולוגיסטיקה לוקרים ונקודות חלוקה הפרוסים בפריסה ארצית והממוקמים בתחנות דלק, מרכזי קניות, קניונים, שכונות מגורים ועוד. באמצעות הלוקרים ונקודות החלוקה הללו מאפשרת חברת HFD ללקוחות הקצה לקבל משלוחים בזמן שנוח לנמען, מבלי להמתין בבית לשליח. (להלן "שירות "E-POST)
  2. באמצעות שירות E-POST ,חברת HFD יכולה לספק את המשלוח לנמען בתוך 4 ימי עסקים לא כולל יום איסוף המשלוח ממחסן בית העסק או מרגע שהלקוח מסר את המשלוח לאחת מנקודות האיסוף של E-POST באופן עצמאי. בעניין זה, ימי הפצה אשר ייחשבו ימי עבודה הינם ראשון עד חמישי, כאשר ימי שישי, שבת וערבי חג לא יבואו במניין הימים.

כללי עבודה

  1. לאחר הגעתה של החבילה ללוקר או לנקודת החלוקה תשלח HFD מסרון לנמען ובו מידע הנדרש לצורך איסוף החבילה. במידה והנמען לא יגיע בתוך 7 ימי עסקים לאיסוף החבילה מנק' חלוקה / בתוך 72 שעות לאיסוף החבילה מלוקר אוטומטי, היא תוחזר למחסן הלוגיסטי של HFD ומשם תושב לכתובת הלקוח במרוכז עם עוד חבילות שלא נדרשו וזאת בתוך 30 יום מיום השבתן למרכז הלוגיסטי של HFD.
  2. למרות בחירתו של הלקוח את נקודת החלוקה ייתכן ונקודת החלוקה תשתנה עקב עומס של חבילות בנקודת החלוקה שנבחרה.

 

זמני הפיזור שליח עד הבית

  1. משלוחים המיועדים להפצה לבתי אב– המסירה תבוצע עד 3 ימי עסקים ועד סוף יום העסקים ולאחר תיאום מול הלקוח.
  2. משלוחים המיועדים להפצה באזורים חריגים יתבצעו עד 5 ימי עסקים. אזורים חריגים לעניין סעיף זה ולענין כל הסכם זה אזורים המופיעים בטבלת יעדים חריגים שבאתר HFD ולרבות ישובי רמת הגולן, גבול הצפון, ישובי המגזר הערבי, ישובי בקעת הירדן, ישובים מעבר לקו הירוק (שטחים) ישובי עוטף עזה, אילת, ים המלח וישובי הערבה.
  3. אין כניסה לישובים וכפרים מעבר לקו הירוק בעלי סיכון בטחוני.
  4. החב' אינה פעילה בימי ו' וערבי חג.
  5. שעות פעילות החב' בימים א'- ה' בין השעות 8:00 – 18:00 וערבי חג בין השעות 8:00-12:00
  6. בתקופות שקודמות לחגים ובמהלך החגים, ייתכנו עיכובים בזמני ההפצה, כמו כן במהלך חודש נובמבר ותחילת דצמבר (חודש חגי האינטרנט).